• Atatürk Blv. No:142/A
  • info@gesaltd.com
Telefon Numarası

0 256 811 39 40

close

GESA Isıtma Soğutma LTD.ŞTİ. ayrıcalığı ile

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİLER

Yüksek üretim teknolojisi, yüksek verimlilik, ısı kayıplarının önüne geçen malzemeler ve tasarımlarla, size yıllarca hizmet etmek için tasarlanan güneş enerjisi sistemlerimizi inceleyin. Konusunda uzman ekibimizden proje ve tasarım desteği almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

solimpeks, Isı Pompası, solimpeks, didim, gesa, ısıtma, soğutma
Güneş kolektörleri, evinizin veya işletmenizin kullanım sıcak suyunu enerjisini sağlayabilir, ısınma desteği sağlayabilir ya da herhangi bir proses için gerekli termal enerji ihtiyacınızı güneş sayesinde , tamamen veya destek amaçlı sağlayabilir.

Güneş kolektörleri, güneş enerjisini toplayan ve bir akışkana ısı olarak aktaran çeşitli tür ve biçimlerdeki aygıtlardır. Güneş enerjisinden iklimlendirme yapılmasında ve sıcak su eldesin uygulamalarında güneş enerjisi kolektörleri kullanılmaktadır.

Güneş kolektörleri, yörenin enlemine bağlı olarak güneşi maksimum alacak şekilde, sabit bir açıyla yerleştirilirler. 100°C’lere kadar sıcaklığa ulaşılabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, oluşan ısı, yerden ısıtma, duvardan ısıtma, radyatör, fan coil gibi ısıtma cihazlarına başka cihazlar vasıtasıyla transfer edilirler.

EVİNİZDEKİ SICAK SU KAYNAĞI

Güneş ücretsiz bir enerjidir. Güneş kolektörleri de bu enerjiyi verimli kullanan cihazlardır. Güneş Dünya’dan yaklaşık 150 milyon kilometre uzaklıktadır, ancak yine de en tutarlı enerji kaynağımızdır.

Güneş’ten Dünya’ya her gün tüm insan ırkının kullandığından 10.000 kat daha fazla enerji ulaşır. Ve bu önümüzdeki beş ila altı milyar yıl için geçerli olacak bir enerjidir.

Gelecek nesilleri düşünmek tüm insanlığın görevidir . Gaz, kömür ,petrol ve Doğalgaz gibi fosil yakıtların rezervleri sınırsız değildir. Fosil yakıtların giderek tükenmesi ve kişi başı enerji tüketiminin giderek artması , fosil yakıtlara olan talebin sürekli artmasına ve dolayısı ile fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır .Doğalgaz gibi fosil yakıt fiyatlarının sürekli artışıyla birlikte ve gelecekte tükenecek olmalarının sonucu olarak ,alternatif enerji kaynaklarına olan ihtiyaç artmaktadır. Güneş enerjisi en önemli kaynakların başında gelir. Dünyanın enerji sorunları için temiz, ekonomik ve etkili bir çözüm, odun, hava, toprak altı ısı ve güneş ışığı gibi sürdürülebilir enerji kaynaklarıdır.
Güneş kolektörleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kolektörlerdir. Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.
Termal Kolektörler evinizin kullanım sıcak suyunun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.
solimpeks, güneş enerjisi, Isı Pompası, solimpeks, didim, gesa, ısıtma, soğutma

Güneş Enerjisi Hakkında
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Güneş Enerjisi Hakkında
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Bizimle İletişime Geçin. Teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Bizimle iletişime geçin. Teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Online Rezervasyon