• Atatürk Blv. No:142/A
  • info@gesaltd.com
Telefon Numarası

0 256 811 39 40

close

GESA Isıtma Soğutma LTD.ŞTİ. ayrıcalığı ile

HAVANIZI DEĞİŞTİREN HİZMETLER

Sadece satış konusunda değil, satış sonrasında da tecrübeli ve işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile en kaliteli hizmeti, garantili ve en uygun fiyatlarla satın alın. Size özel iklimlendirme çözümlerimiz için bizimle irtibata geçin.

Zeminden ısıtma sistemi temelini ısıtıcı borular oluşturur. Bu borular, inşaat aşamasında zemindeki yerden ısıtma panellerinin üzerine monte edilir.
Zeminden ısıtma panelleri, şap altına döşenen, ısıtıcı boruların monte edilmesine kolaylık sağlamak amacıyla yerleştirilir. Su, ısı kaynağı tarafından ısıtılır. Isınan su, kolektörler yardımıyla boruların içerisinde dolaşır. Ve ortam sıcaklığı yaratılmış olur. Termostatlar, istenilen sıcaklığın sabit tutulmasında işe yarar.
Zeminden ısıtma sistemi ile, homojen bir ısı dağılımı sağlayan sistemde odalar arasında hiçbir ısı farkı oluşmaz. Isı herhangi bir yerde birikmez, bina yapı elemanları tarafından depolandığı için ısıl konfor ani ısı değişimlerinden de etkilenmez.
zeminden-ısıtma-yerden-ısıtma-didim-gesa-ısıtma-soğutma-altınkum-akbük
zeminden ısıtma, yerden ısıtma, didim, gesa, ısıtma, soğutma, altınkum, akbük,
Kolay kontrol edilebilir bir sistem olmasının yanında uzun ömürlü kullanımı, sunduğu konfor ve diğer ısıtma yöntemlerine kıyasla nispeten düşük kurulum maliyeti ile ön plan çıkan ve son yıllarda ticari yapıların yanı sıra konutlarda da hayli sık tercih edilen ısıtma yöntemlerinden biri haline gelen yerden ısıtma çözümleriniz için, teknik ekibimizle ihtiyaçlarınızı yerinde inceliyor ve size en uygun sistemin kurulumu için projenizi hazırlıyoruz.
Kurulum aşamasında baştan aşağı tüm ekipmanlarımız son teknoloji üretimi, 24 ay garantili ve dünyaca bilinen markaların ürünleridir.
Sadece satış aşamasında değil, satış sonrası da onarım ve periyodik bakım konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.
Siz de zeminden ısıtma sistemine geçin, rahat edin.

Zeminden Isıtma Konusunda
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Zeminden Isıtma Konusunda
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Bizimle irtibata geçin. Teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Bizimle irtibata geçin. Teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.